www.cvonline.hu
Fejlesztési és tréning specialista
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.08.
Jelentkezési határidő: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1086101
lejárt

Autóipari partnerünk részére keresünk tapasztalt munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • HR szolgáltatások folyamatinak optimalizálása
  • Kommunikációs és tréning programok koordinálása
  • Külső beszállítókkal, partnerekkel való kapcsolattartás
  • HR projektek vezetése
  • HR adatok elemzése

Elvárások:

  • HR diploma
  • 3-5 év releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Autóiparban vagy hasonló iparban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.