www.cvonline.hu

Fejlesztési és Beruházási Projektvezető

Régió: Bács-Kiskun

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.30.
Jelentkezési határidő: 2017.12.11.
Hirdetés azonosító: 1243447

Projektvezető kollégát keresünk multinacionális élelmiszeripari partnerünkhöz.

A Fejlesztési és Beruházási Projektvezető munkatárs egy biztos hátterű, több, mint 20 éve Magyarországon működő vállalat Közép-Európa egyik legnagyobb folyamatosan fejlődő és bővülő gyárában fog tevékenykedni Bács-Kiskun megyében.

A leendő Projektvezető feladatai lesznek:
- A felmerülő igényeknek megfelelően a felmérés, tervezés és kivitelezés folyamatának vezetése
- Kommunikáció és kapcsolattartás a belső és külső érintettekkel, beruházási partnerekkel
- Felelősségvállalás minden gyártás bővítési és fejlesztési beszerzésért
- A gyár éves CAPEX budget tervezése és felügyelete, kontrolling
- Szoros együttműködés a vezetéssel és a műszaki kollégákkal

Mire van szükség a sikerhez?
- Felsőfokú gépészmérnök végzettség;
- Magabiztos angol nyelvtudás;
- Legalább 3 éves releváns fejlesztési, vagy beruházási tapasztalat

-Vegyipari vagy élelmiszeripari tapasztalat illetve projektvezetési és koordinálási tapasztalat előnyt jelent

 Éves juttatási csomag 7.800.000 HUF-tól érhető el.

 Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, küldje el a jelentkezését a hays.hu weboldalon