www.cvonline.hu

FEJLESZTÉSI CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 957196

Multinacionális - az autóelektronikában innovatív megoldásokra törekvő - nagyvállalat dinamikusan bővülő fejlesztő csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A konstruktőri csapat vezetése, a munkavégzés koordinálása nemzetközi fejlesztésekben
  • Elektronikus vezérlőegységek és azok alkatrészeinek tervezése, együttműködve járműgyártó nemzetközi vállalatokkal - műanyag fröccsöntött, lemezből készült alkatrészek, valamint elektromos csatlakozók
  • Szakmai egyeztetések, tárgyalások beszállítókkal, társ-csoportokkal
  • Beosztott munkatársak támogatása, fejlesztése, a tervezési folyamatok, előírások betartatása

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Legalább 4 éves (autóipari) gyakorlat fröccsöntött alkatrészek és/vagy mélyhúzott lemezalkatrészek területén
  • 3D tervezőprogramok aktív használata (Pro/E / Creo előnyt jelent)
  • Remek együttműködő-, jó kapcsolattartó- és kommunikációs készség
  • Német és angol nyelv kommunikációs szintű ismerete és használata

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú és nyelvi képzések)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE