www.cvonline.hu

Fejlesztési csoportvezető

  • A hirdetés 805 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

FEJLESZTÉSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatkör:

  • Ipari azonosító rendszerek szoftver, elektronikai és konstrukciós fejlesztését végző csoport irányítása

Szükséges képzettség:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Jó vezetői képesség
  • Tárgyalási szintű német vagy angol nyelvismeret
  • Nemzetközi környezetben való kooperációs készség
  • Jó kommunikációs és szervezési képesség, flexibilitás
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzési képesség
  • Legalább 5 év szoftverfejlesztési gyakorlat
  • Alapos programozástechnikai, programtesztelési ismeretek
  • Szoftver architektúra készítésben való jártasság
  • Fejlesztési folyamatok és módszerek ismerete
  • Hardvertervezési ismeretek
  • Tapasztalat Linux alapú beágyazott rendszerek tervezésében

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Kreatív feladatok, folyamatos szakmai fejlődés
  • Rendszeres szakmai továbbképzések

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2015. június 30-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol