www.cvonline.hu
Fejlesztési csoportvezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 896564
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • A projekt technológiáinak és a termék architektúrájának megismerése

  • Tudás átvétele a már projekten dolgozó külföldi kollégáktól

  • Fejlesztési- és tesztkörnyezet felépítése a budapesti telephelyen

  • Csapatépítés, saját scrum csapatba kollégák kiválasztása, részvétel interjúztatásban

  • Az agilis fejlesztési folyamat beindítása és eleinte Scrum Master-ként a működtetése, folyamatos javítása

  • Tudás felépítése a csapatban, kereszt-funkcionális csoport létrehozása

  • Részvétel a termék fejlesztésében, architekturális, technikai kérdésekben iránymutatás a csapat számára

  • Kapcsolattartás és koordináció a többi csoporttal Budapesten és a nagyvilágban
  • Elvárások

  • Az alábbi technológiák közül legalább kettő területén szerzett 2+ éves munkatapasztalat:

  • C++

  • Java

  • Web alkalmazások fejlesztése (HTML5, angular.js)

  • IOS, Android fejlesztés

  • SQL és nem SQL alapú adatbázisok

  • JSON

  • Előnyök

  • Agilis fejlesztésben szerzett tapasztalat, Scrum Master gyakorlat, tanusítvány

  • Telekommunikációs, videó vagy social media app fejlesztés

  • Objektumorientált design, tervezési minták

  • Test driven development, refactoring, clean code

  • GIT, Gerrit, Jenkins, JUnit, Nexus, Confluence, JIRA tool-ok

  • Hadoop, Ganglia, OSG I (Spring, Virgo FW)

  • Amit ajánlunk

  • Nemzetközi projektek

  • Kiváló munkakörülmények

  • Fiatalos csapat

  • Fejlődési lehetőség

  • Versenyképes jövedelem

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió