www.cvonline.hu
Fejlesztési csapatvezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.04.29.
Jelentkezési határidő: 2014.05.01.
Hirdetés azonosító: 791829
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi tulajdonú partnercégünk számára keresünk az alábbi pozícióba megfelelő szakembert:

alkalmazotti jogviszonyba, teljes munkaidős állásra.

Feladatok

  • A cég által fejlesztett termékkel kapcsolatos projektek vezetése és végrehajtása
  • Fejlesztésben való aktív részvétel, meglévő kód karbantartása
  • A fejlesztői csapat támogatása, munkájuk koordinálása
  • Hatékony kapcsolattartás a fejlesztők és menedzsment között

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Microsoft .Net keretrendszer megfelelő ismerete
  • Mély ismeret és tapasztalat .Net technológiákban (főként C#, ASP.Net)
  • A Web alapú programozásban szerzett tapasztalat

-          HTML és CSS ismeret

-          JavaScript ismeret

-          AJAX ismeret

Előny

  • Agilis módszertanban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem

Kategória
IT / Informatika
Régió