www.cvonline.hu

FEHS mérnök

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.06.05.
FEHS mérnök

Pozíció leírása / Job description

Gyógyászati segédeszközök gyártásával és fejlesztésével foglalkozó multinacionális partnercégünk keres FEHS mérnök pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- A biztonságos és egészséges munkavégzést biztosító, munkáltatói környezetvédelmi és munkavédelmi feladatok folyamatos ellátása, jogszabályokban rögzített feltételeket figyelembe véve
- Jogszabály szerint szükséges dokumentációk elkészítése
- Kapcsolattartás FEHS alvállalkozókkal, szerződés alapján munkavégzések megszervezése
- Lean irányelvek alkalmazása
- Az FEHS szervezet OHSAS 18001 dokumentumainak elkészítése, naprakészen tartása és frissítése
- Belső auditokban való részvétel, valamint az audit dokumentációk kezelése
- Adatgyűjtés és előkészítés környezeti, munkavédelmi jelentésekhez, riportokhoz
- FEHS adatbázisok kezelése és naprakészen tartása
- Munkabaleset kivizsgálásának előkészítése, munkabalesetek dokumentálása
- Új belépők és ismétlődő munkavédelmi oktatások megtartása, szervezése, részvétel az éves képzési terv előkészítésében
- Kockázatértékelésekben való aktív részvétel
- Veszélyes anyagok kezelése és nyilvántartása (MSDS lapok bekérése és rendszerben történő kezelése)
- Munkavédelmi bejárások napi, heti és havi rendszerességgel
- Hulladékgazdálkodási tevékenység elvégzése, koordinálása és adatbázisban való rögzítése

Elvárások:

- felsőfokú végzettség
- legalább 2 éves szakmai tapasztalat
- kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség
- rugalmasság, megbízhatóság és nyitottság
- önálló és felelősségteljes munkavégzés
- legalább középfokú munkavédelmi végzettség
- társalgási szintű angol nyelvtudás
Előny:
- ISO 14001 & OHSAS 18001 bevezetésben szerzett tapasztalat
- munkabalesetek kivizsgálásában szerzett tapasztalat
- szakirányú környezetvédelmi közép vagy felsőfokú végzettség
- emelőgép ügyintézői végzettség

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
- Dinamikus, multinacionális munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Komárom-Esztergom
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -