www.cvonline.hu

FEHÉRNEMŰ-KÉSZÍTŐ (Szabás-Varrás)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 806461

Link megjelenítéseimages/editor/1334060431.jpg" border="0" alt="" />

Német tulajdonú, magas minőségű és különlegesen finom alapanyagokból gyártott női és férfi alsó- és hálóruházatot készítő, Pest megye észak-keleti részén működő vállalat megbízásából keresünk megbízható munkatársakat az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Minőségi fehérneműk és alsóruházati termékek varrása, készítése
  • 1 műszakos munkarend (6.30 - 14.30)

ELVÁRÁSOK

  • 1-2 éves varrási tapasztalat
  • Szakképzettség előny, de nem követelmény
  • Precizitás
  • Szakmai és emberi igényesség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Korrekt és kiszámítható kompenzációs csomag (alapbér + teljesítményprémium)
  • Vállalati buszjáratok (Budapest Újpest Városkaputól és Acsáról való indulással) a munkarendhez igazodva
  • Közösségi közlekedés 100%-os térítése

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Újpest-Vác-Gödöllő térsége

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FEHÉRNEMŰ-KÉSZÍTŐ (Szabás-Varrás), Újpest-Vác-Gödöllő térsége

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Attila
E-mail: attila.kovago.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-70-615-3517
Web: Link megjelenítése