Fehér mosogatót keresünk Kistarcsára (HÉV vonalán) INTS/BK/003

  • A hirdetés 533 napja lejárt

Fehér mosogatót keresünk Kistarcsára (HÉV vonalán)

INTS/BK/003

Feladatok:

Konyhai edények mosogatása

Tányérok, poharak és evőeszközök mosogatása

Elvárások:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Általános iskolai végzettség

Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig 8 órába, 2 műszakban (6:00-14:00; 14:00-22:00). A műszakokat előre egyeztetik. Esetenként éjszakai és hétvégi munkavégzés is várható.

Munkavégzés helye:

Kistarcsa (a HÉV Kistarcsa kórház megállójától 3 perc séta, a távolsági bérlet 86 %-át fizetjük)

Bérezés:

Alapbér + bónusz + pótlékok + 6 000 Ft ajándékutalvány + mosószer és öblítő szer a munkaruha tisztításához.

Kezdés:

Azonnal, megegyezés szerint

Jelentkezését a E-mail cím megjelenítése címen várjuk önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő