www.cvonline.hu

Fehér mosogató

Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 1159722

Nemzetközi partnercégünk munkatársakat keres az alábbi pozícióba: Ha szeretnél egy fiatalos csapatban, hosszú távon dolgozni, ahol gyors előrelépési lehetőség vár rád, akkor mindenképp jelentkezz erre az állásra!
Feladatok:

  • Fehér mosogatás
  • Alkalmankénti pakolási feladatok ellátása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Dinamikus, rugalmas munkavégzés
  • Rugalmas munkaidő beosztás vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Személyzeti étkezés

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérem küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre!

Munkavégzés helye:
  • Budapest