www.cvonline.hu

Fehér mosogató

  • A hirdetés 203 napja lejárt

Fehér mosogatót

keresünk Budapest belvárosába

INTS/BK/015

Feladatok:

  • Konyhai edények mosogatása
  • Tányérok, poharak és evőeszközök mosogatása
  • Mosogatógép bepakolás, kipakolása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Általános iskolai végzettség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig 8 órába, délelőttös műszakban.

Munkavégzés helye:
Budapest belváros

Bérezés:
Alapbér + bónusz+ 6 000 Ft ajándékutalvány + mosószer és öblítő szer a munkaruha tisztításához.

Kezdés:
Azonnal, megegyezés szerint

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő