www.cvonline.hu

Fehér mosogató munkatársat keresünk

  • A hirdetés 339 napja lejárt

Fehér mosogatót

keresünk Kistarcsára (HÉV vonalán)
INTS/BK/003

Feladatok:

  • Konyhai edények mosogatása
  • Tányérok, poharak és evőeszközök mosogatása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Általános iskolai végzettség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig 8 órába, 2 műszakban (6:00-14:00; 14:00-22:00). A műszakokat előre egyeztetik. Esetenként éjszakai és hétvégi munkavégzés is várható.

Munkavégzés helye:
Kistarcsa (a HÉV Kistarcsa kórház megállójától 3 perc séta, a távolsági bérlet 86 %-át fizetjük)

Bérezés:
Alapbér + bónusz + pótlékok + 6 000 Ft ajándékutalvány + mosószer és öblítő szer a munkaruha tisztításához.

Kezdés:
Azonnal, megegyezés szerint

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő