www.cvonline.hu

Fedélzeti jegyellenőr

  • A hirdetés 843 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak

A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. munkatársat keres

pozícióba

A betöltendő munkakör  feladatai:

  • Ellenőrzi az utasok menetjegyét, az utazási okmányokat, igazolványokat, helyjegyek és pótjegyek meglétét.
  • Részt vesz a bevétel növelési akciókban, esetenként utasszámlálást végez
  • A Társaságot megillető bevétel beszedése érdekében pótdíjmentes és pótdíjas jegykiadást végez elektronikus fedélzeti értékesítő eszközzel.
  • Intézkedik a szükséges utasleadási feladatok ellátásáról, eleget tesz leszámolási kötelezettségének.
  • Az utaskiszolgálás érdekében tájékoztatja a vezető jegyvizsgálót az utazási komfortot befolyásoló hiányosságokról.
  • Személyesen tájékoztatja az utasokat az utazással kapcsolatos információkról.
  • A rendkívüli eseményeket jelenti a vezető jegyvizsgálónak, kitölti az esemény miatt szükséges nyomtatványokat, eseménykönyvi jelentést készít.

A munkáltató a Fedélzeti jegyellenőri ismeretekkel, valamint szükséges orvosi alkalmassági határozattal rendelkezők részére, szakember utánpótlásának biztosítása érdekében a létszámhelyzet figyelembevételével-, beiskolázási lehetőséget biztosít vezető jegyvizsgáló képesítés megszerzésére. A vezető jegyvizsgáló képesítés megszerzése elméleti és gyakorlati ismeretek hatósági vizsgájával zárul.

Követelmények:

  • érettségi bizonyítvány
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • a tanfolyam ideje alatt a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket és megfeleljen a részére előírt tanfolyami vizsgakövetelményeknek

Munkavégzés telephelyei: TSZVI Budapest (Budapest-Nyugati, Budapest-Déli)

Tanfolyam helyszíne: Budapest

Tanfolyam időtartama: 2,5 hónap

Jelentkezni lehet szakmai önéletrajz benyújtásával a MÁV-START Humánerőforrás Menedzsment Budapest, Kerepesi út 6. 3. emeleti irodában személyesen, vagy az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő