www.cvonline.hu

F&B Supervisor

  • Az állásajánlat lejárt.

Nemzetközi szállodalánchoz tartozó 5*-os budapesti szálloda
keres munkatársat

 munkakörbe

Főbb feladatok:

  • A vendégek magas színvonalú kiszolgálása a sztenderdek betartása mellett
  • Az étterem vendégközpontú és gazdaságos üzemeltetésének megszervezése és ellenőrzése, rendezvények előkészítése
  • A személyzet szakmai felügyelete, tréningezése, teljesítményértékelésének elkészítése
  • Munkatársak eligazítása, irányítása, új munkatársak betanítása
  • Figyelemmel kíséri az értékesítő helyek áru és eszköz ellátását
  • Belső ellenőrzési kötelezettség folyamatos teljesítése, dokumentálása
  • Számlázással, napi, havi zárással kapcsolatos jelentések elkészítése
  • Esetlegesen felmerülő vendégpanaszok kezelése
  • A szálloda minőségi sztenderdjeinek való megfelelés folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves vendéglátóipari gyakorlat, szállodás tapasztalat előny
  • Étterem vezetői gyakorlat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Vendégközpontúság
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó együttműködő képesség
  • Ápolt megjelenés

 Ajánlatunk:

  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • elkötelezett, dinamikus csapat
  • izgalmas szakmai kihívások

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát a megpályázott pozíció (F&B Supervisor) feltüntetésével és fizetési igénye megjelölésével!

Munkavégzés helye Budapest III. kerület
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest