www.cvonline.hu

Farmakovigilancia szakértő

  • A hirdetés 884 napja lejárt

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából

FARMAKOVIGILANCIA szakértőt

keresünk.

Feladatok:

  • Forgalmazott termékekkel kapcsolatos, nemkívánatos események, mellékhatások bejelentése a hatóságok felé,
  • kockázat/előny arányelemzések,
  • irodalomkutatás, mellékhatás esetek értékelése,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal, licencpartnerekkel, törzskönyvezéssel, hatóságokkal.

Elvárás:

  • orvos, gyógyszerész vagy természettudományos diploma
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtési képesség

Előny:

  • gyógyszerbiztonsági tapasztalat

Partnerünk kiváló munkakörülményekkel, korrekt fizetéssel, széleskörű juttatásokkal és rugalmas munkaidővel támogatja a feladat ellátását.

Kapcsolattartó: Turcsán Edit

Helyek Pest
Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol