www.cvonline.hu

Farmakovigilancia szakértő/ Medical Advisor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2016.08.12.
Hirdetés azonosító: 1050990

Pozíció leírása / Job description

Világhírű gyógyszercég csapatába keresünk új munkatársat farmakovigilancia területre.

Feladatok:

A feladatkör ideális lehet mind pályakezdő orvosok, mind a terület iránt érdeklődő, angolul felsőfokon beszélő tapasztalt jelöltek számára is. A pozíció során a Medical Advisor munkatárs a budapesti irodából, angol nyelven nyújt tanácsadást farmakovigilancia területén az adott vállalat által gyártott és forgalmazott gyógyszerek alkalmazásának kockázataihoz, esetleges mellékhatásaihoz kötődően, vállalati specialisták részére.

Elvárások:

- Általános orvosi végzettség
- Tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás
- Alapvető informatikai ismeretek

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő fizetés és a piacon kimagasló, béren kívüli cafeteria csomag
- Kiegyensúlyozott, hétfőtől péntekig, 9-18 óra közötti munkaidő 1 órás ebédszünettel (nincs műszak, sem hétvégi és éjszakai munkavégzés)
- Nemzetközi, modern, dinamikus munkakörnyezet
- Belső tréningek és idegennyelv-tanulási lehetőség
- Világhírű gyógyszercég csapatában való részvétel

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a