www.cvonline.hu

Farm munkás Angliában

  • A hirdetés 363 napja lejárt

1 fő lelkes, gépi tehénfejésben és traktorvezetésben tapasztalt munkaerőt keresünk, mielőbbi kezdéssel Dunston, Staffordshire – ben található farmra.

Feladatok:

  • tehenek fejése
  • egyéb munkák a farmon
  • traktorvezetés

 Amit elvárunk:

  • hajlandóság azonnali munkába állásra és hosszú távú munkavégzésre
  • legalább A2-es szintű, magabiztos és stabil angol nyelvtudás
  • képzettség és tapasztalat gépi fejésben, traktorvezetésben, egyéb hasonló területeken
  • jó teherbírás, fizikai és szellemi állóképesség
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés, elköteleződés
  • humorérzék

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil munkaadói háttér
  • természet közeli életmód, családias környezet
  • £8/ óra bruttó a kezdő fizetés, melynek összege tapasztalat alapján növekedhet
  • munkaruha a munkavégzéshez
  • 25 nap fizetett szabadság évenként
  • napi 10 órás munkavégzés heti 6 napban
  • szinte teljesen ingyenes szállás a farmon (csak az áramot és a „council tax”-et kell fizetni)

Az Euwork Kft. szolgáltatása ügyfeleink számára díjmentes! Legalább erős alapfukú  nyelvtudás nélkül senkit nem áll módunkban elhelyezni!

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Magyarország
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka