Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Fakturant s CZ +EN

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.04.29.

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

Náplň práce
- príprava materiálov a dokumentov pre fakturáciu podľa časových požiadaviek
- spracovávanie, kontrola a evidencia faktúr
- komunikácia s klientmi z Českej republiky a Slovenska
- práca s PC

Elvárások:

Požiadavky
- ukončené vzdelanie ekonomického typu alebo min. 1 rok praxe v ekonomickej oblasti
- znalosť slovenského a českého jazyka slovom aj písmom na pokročilej úrovni (vedieť porozumieť kontextu, schopnosť ústnej a písomnej komunikácie aspoň v jednom z jazykov)
- znalosť anglického jazyka slovom a písmom na pokročilej úrovni
- znalosť práce na PC/ znalosť programu SAP výhodou
- schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatne
- dobré komunikačné schopnosti
- ochota presťahovať sa do Budapešti (znalosť maďarského jazyka nie je potrebná)

Amit kínálunk:

Klient Ponúka
- príležitosť pracovať pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
- motivujúce pracovné ohodnotenie
- možnosť profesijného rozvoja
- príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve
- firemné benefity (jazykové kurzy, stravenky)

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -