www.cvonline.hu

Faktoring Vezető

  • A hirdetés 202 napja lejárt
 Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető
UniCredit Csoport magyarországi tagja.
Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat
magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

Faktoring területre keresünk munkatársat

munkakörbe.

Főbb feladatok:
  • Faktor csoport szakmai vezetése, faktor sales stratégia kialakítása és implementálása,
  • faktorhoz kapcsolódó termékfejlesztési feladatok koordinálása,
  • értékesítési hálózat képzésének megszervezése, faktor csoport által megvalósított tranzakciók szakmai felügyelete,
  • éves budget tervezés és annak végrehajtásának felügyelete,
  • együttműködés a társterületekkel és az UniCredit csoport egyéb tagvállalataival
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Faktoring területén szerzett piacismeret és szakmai tudás min. 3-7 év
  • Vezetői gyakorlat, értékesítési tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodás
  • Angol nyelven kiváló kommunikáció
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság, új kihívásokhoz való gyors alkalmazkodás
  • Problémamegoldó képesség
  • Precizitás
  • Stressz tűrő képesség
Előnyt jelent:
  • Tradicionális faktor termékek ismerete valamint innovatív megoldások ismerete, mint például supply chain finance, előny,
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat előny
  • Banki tapasztalat és „Faktori szoftver” ismerete előny
Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő