www.cvonline.hu

Faktoring ügyfélkapcsolati menedzser

  • A hirdetés 538 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.

Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

  • Vállalati Ügyfelek akvizíciója - belföldi és export faktoring szolgáltatások értékesítése.
  • A vállalati ügyfél kapcsolattartói hálózat támogatása a faktoring szolgáltatások értékesítésében új és meglévő ügyfelek esetén egyaránt.
  • Ügyféltárgyalások lefolytatása, ajánlatok kidolgozása, Faktoring kérelmek és a hozzá kapcsolódó dokumentációk befogadása, ellenőrzése, a szükséges elemzések (a kapcsolódó vevőportfolió esetében is) és előterjesztések összeállítása (magyar és angol nyelven), szerződéskötés.
  • Ügyfél monitoring készítése a fedezetekkel kapcsolatos lépések megtétele, az ügyfelekkel kapcsolatos dokumentáció folyamatos karbantartása.
  • Új üzleti igények és lehetőségek folyamatos felmérése. Piac ismerete, változások nyomon követése.
  • Aktív részvétel az éves ügyfélstratégiák tervezésében és megvalósításában.
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal.
  • Heti jelentés, tárgyalásjelentés és egyéb értékesítési jelentések készítése.

Mit várunk?

Szakmai elvárások:

  • 1-3 éves faktoring termék értékesítésében, vagy banki vállalati ügyfélkiszolgálásban szerzett tapasztalat.
  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)(alapfeltétel!).
  • Alapos pénzügyi, számviteli ismeretek és naprakész gazdasági tájékozottság.
  • B kategóriás jogosítvány és aktív gépjármű vezetési gyakorlat.

Személyiségbeli elvárások:

  • Értékesítő típusú személyiség;
  • Ügyfélközpontú szemlélet;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Alapos, hatékony, önálló munkavégzés.

Állás adatai

Állás azonosító: 2448
Pozíció pontos megnevezés: Faktoring ügyfélkapcsolati menedzser
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Vállalati értékesítés / Ügyfélkapcsolattartás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2015.09.15.

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő