www.cvonline.hu

Faipari tervező

  • A hirdetés 702 napja lejárt

Megbízónk vezető kiállítástervezőként két évtizede van jelen a hazai piacon, ez idő alatt megszerzett széleskörű tapasztalatukkal és szakértelmükkel bizonyítottak megrendelőik számára. Fő tevékenységük között szerepel kiállítások (pavilonok és standok) tervezése és építése, belső építészeti projektek tervezése és kivitelezése, bútortervezés és egyéb grafikai és informatikai tervezési szolgáltatások nyújtása. A tevékenységek magas szintű kivitelezéséért nagy szakértelemmel bíró, tapasztalt munkatársak felelnek, akik nem csak Magyarországon, hanem világszerte terveztek és kiviteleztek kiállítást. Tervezői csapatukba keresünk

pozícióba olyan szakembereket, akik szívesen valósítanák meg a legkülönfélébb kívánságokat a világ bármely pontján felállítandó kiállításra.

Feladatok

  • Tervezői árbecslés készítése,
  • anyagminták felkutatása, elemzése és bemutatása,
  • kiállítások teljes belső terének tervezése, koncepció-, látvány- és kivitelezési tervek készítése,
  • bútorok és egyedi berendezési megoldások tervezése, koncepció-, látvány- és kivitelezési tervek készítése,
  • a projekt kivitelezésének műszaki vezetése.

Elvárások

  • 2-3 év belső építészeti tervezésben szerzett tapasztalat,
  • CAD-rendszer ismerete és használata,
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • sokrétű anyagfelhasználási ismeret,
  • magasfokú kreativitás és esztétikai érzék,
  • proaktivitás, jó kommunikációs készség, önállóság,
  • hajlandóság egyedi igények megvalósítására.

Előny

  • Faiparban / bútoriparban / lakberendezésben szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • Változatos, kreativitást igénylő feladatok,
  • folyamatos kihívást jelentő munkakörnyezet, fiatalos csapat,
  • folyamatos szakmai fejlődés,
  • rugalmas munkaidő,
  • világszínvonalú megrendelők (pl. 2004 Equip Hotel - Moscow, stand Nespresso; 2010 NBAA - Atlanta, stand Iacobucci; 2013 America's Cup – San Fransisco, stand Nespresso).

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő