www.cvonline.hu

Faipari technikus / Bútortervezésben jártas szakember

  • A hirdetés 223 napja lejárt

KISS – ISKOLABÚTOR KFT.

Bútorgyártással foglalkozó cégünk keres munkatársat

feladatok ellátására.

Feladatkör:

  • gyártási sablonok készítése műszaki rajzok alapján
  • dokumentációk, rajzok előkészítése
  • laminált bútorok gyártásának előkészítése
  • gyártástervezés, a termelés optimalizálása
  • anyag megrendelés
  • a gyártási technológia előkészítése
  • normaidők meghatározása, gyártási-szerelési időszükségletek meghatározása
  • gyártási-szerelési folyamatok közben felmerülő problémák kezelése
  • gyártási, szerelési segédeszközök tervezése
  • technológiák meghatározása
  • kalkulációk, árajánlatok készítése
  • technikai támogatás a vevők részére
  • kapcsolattartás a gyártás és a vevők között az optimális gyártási paraméterek kidolgozása érdekében

Elvárt végzettség:

  • szakirányú technikus, mérnök

Amit kínálunk:

  • utazási költségtérítés
  • változatos feladatok
  • nagyfokú önállóság
  • versenyképes jövedelem
  • stabil, hosszú távú munka

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha felkeltettük érdeklődését, a fenti elérhetőségek egyikén várjuk jelentkezését!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő