www.cvonline.hu

Faipari segédmunkás (Ref.szám: Vp-1154)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2015.04.02.
Hirdetés azonosító: 914765

Elvárások:

  • Min. általános iskolai végzettség
  • 1 műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Előny:

  • Faipari vagy motorfűrész kezelő végzettség

Feladatok:

  • Gépkezelés
  • Faipari segédmunka

A munkáltató ajánlata:

  • Étkezési hozzájárulás
  • Útiköltség térítés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Ajka mellett, Kerta

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. fűrészárugyártással foglalkozó kertai Megbízója részére toboroz és kölcsönöz munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát elérhetőségeivel a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Szakáll-Fazekas Edinánál vagy Farkas Violánál a 20-9292-430-as mobil- vagy a 88-400-453-as vezetékes telefonszámon, valamint személyesen a veszprémi ügyfélszolgálati irodánkban (8200 Veszprém, Ady E. u. 3.).

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)