www.cvonline.hu

Faipari gépkezelő

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 875658

Egyesületünk partnere számára

megváltozott munkaképességű munkatársat

keresünk az alábbi munkakörbe

Feladatok:

  • CNC gépek biztonságos és szakszerű kezelése, beállítása, programozása
  • Műszaki, technológiai rajz alapján faipari termékek alkatrészeinek gyártása
  • Gyártás hibák ellenőrzése, javítása

Elvárások:

  • Munkaképesség – csökkenés mértékéről szóló országos szakértői vélemény
  • CNC faipari gép kezelésében szerzett 1 éves szakmai tapasztalat
  • Pontosság, precizitás
  • Önállóság a munka elvégzésében
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (számítógépes vezérlésű faipari gépek beállítása)

Munkavégzés helye:

  • Hajdúnánás

Munkavégzés időtartama:

  • Részmunkaidő

Munkakör betölthető:

  • megfelelő jelölt esetén azonnal

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az E-mail cím megjelenítése címre, vagy keresse fel személyesen irodánkat:

4024 Debrecen, Batthyány u. 12. fsz.1.!