www.cvonline.hu

Faipari csoportvezető

  • A hirdetés 1385 napja lejárt

Faipari üzem csoport vezetőt keres

Feladatok

  • Gyártási folyamatok előkészítése
  • A termelési folyamatok nyomon követése
  • Berendezések felügyelete
  • Dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása
  • Eszköz, alapanyag rendelés
  • Selejt arány javítása

 Elvárások

  • Min. középfokú ill. lehetőleg felsőfokú-, mérnöki - gépgyártás technológia szakirányú - végzettség, vagy technikum
  • Több éves sorozatgyártásban szerzett tapasztalat
  • Eredményorientáltság és értékközpontúság

A munkavégzés helye

  • Szolnok környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címen.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő