www.cvonline.hu

Fagylalt eladó (Balatonfüredi strand)

Régió:

Veszprém
Veszprém

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 930628
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Balatonfüreden, illetve Csopakon található fagylaltozóba keresünk kollégát eladó munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • minőségi kézműves fagylalt értékesítése

Elvárások:

  • kedves, vásárlóbarát személyiség
  • határozottság, önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent:

  • angol és/vagy német nyelv alapfokú ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • munka várható időtartama: május elejétől augusztus végéig
  • esti, levelező vagy nappali tagozaton tanuló diákok jelentkezését is fogadjuk