www.cvonline.hu

Fagyiárus (Tihany) - magas órabér

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1076449
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal Tihanyban lévő, nívós fagylaltozóba keresünk kisegítő személyzetet partnerünk számára.

Feladatok:

  • Kézműves fagylaltok és egyéb édességek értékesítése
  • Egyéb kisegítő feladatok

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Munkavállalási hajlandóság augusztus végégi heti 3-4 alkalommal, szeptembertől hétvégente
  • Talpraesett, vidám személyiség
  • Pontosság, precizitás

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Egyéb nyelv/nyelvek ismerete
  • Azonnali kezdés
  • Érvényes EÜ kiskönyv

Amit kínálunk:

  • Bruttó diákbér: 900 Ft/óra

Jelentkezni lehet:

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció, akkor jelentkezz rá a regisztrációt követően.