www.cvonline.hu

Facility vezető

  • A hirdetés 1106 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Projektvezetés
  • Létesítménygazdálkodási projekt mérnökök irányítása, az aktuális projektek szakmai felügyelete
  • Szakhatósági ügyek intézése
  • Infrastruktúra Üzemeltetés
  • Megelőző karbantartási rendszer kiépítése, működtetése, fejlesztése a TPM irányelvek szerint
  • Rendszer teljesítményfigyelés, hibaelhárítás
  • Strukturált hibaelhárítás
  • Általános belső-külső, épület és terep karbantartási, javítási feladatok
  • Költségvetés tervezés és gazdálkodás
  • Beszámolási kötelezettség
  • Létesítménygazdálkodási dokumentációs rendszer menedzsment
  • Folyamatos fejlesztés és javítás, innováció
  • Infrastrukturális költségek optimalizálása
  • Energiatakarékossági projektek vezetése, követése, energia menedzsment
  • Biztonsági szolgálat működésének, rendszerépítésének támogatása
  • Alvállalkozók bevonása, irányítása, vonatkozó szerződések kezelése
  • Állóeszközök (gépek berendezések, bútorok stb.) mozgatása, telepítése
  • Tisztítási szolgáltatás vezetése
  • Erőforrás gazdálkodás
  • Éttermi szolgáltatás infrastruktúra működtetési támogatása
Elvárások:
  • Legalább 3 év facility tapasztalat vezetői funkcióban
  • Jó angol nyelvtudás
  • Alapvető lean ismeretek, lean projektekben való korábbi részvétel
  • Nagyfokú nyitottság és fogékonyság a lean szemléletre és eszközökre
  • TPM tapasztalat előny
  • Kereszt-funkcionális vezetés képessége
  • Projektvezetési képesség, rendszerszemlélet
  • MS Excel, MS Word, MS Project, MS Visio, MS Power Point, AutoCAD
Előny:
  • Előny: Six sigma tudás
  • Autóipari tapasztalat
  • Támogató, kereszt-funkcionális területeken szerzett tapasztalat
  • Gyártási, gyártómérnöki tapasztalat
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő