www.cvonline.hu

Facility mérnök

Régió: Jász-Nagykun-Szolnok

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.24.
Jelentkezési határidő: 2014.07.04.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat Facility mérnök pozícióba, SZOLNOKI munkavégzéssel.

Az új munkatárs feladata lesz a létesítmény termelési folyamatokhoz igazítása, valamint karbantartási/átalakítási munkáinak szervezése, illetve NPI és termékváltozással összefüggő projektekben való részvétel.

Feladatok:

– Berendezési- és infrastrukturális változások szervezése, felügyelete, dokumentálása, időterv betartatása (pl. új gép beszerzése/telepítésével kapcsolatos előkészítő feladatok)
- Épület karbantartási feladatok koordinálása külső szolgáltatókkal, egyeztetése belső karbantartással
- Kisegítő jelleggel belső karbantartás szervezési és dokumentációs feladatok (pl. nyári leállás idején)
- LEAN folyamatelemzésekben való részvétel
- Szükség szerint részvétel a gyártmányokra vonatkozó minőségi előírások egyeztetésében és kidolgozásában
- Új vevői követelmények bevezetése és alkalmazásának koordinációja a termelésben
- Berendezési tervek készítése LEAN gyártásszervezési elvek alapján, ezek egyeztetése az érintett részlegekkel
– Egyszerűbb, saját tervezésű berendezések rajzainak elkészítése
- A munkájával összefüggésben felmerülő, dolgozókra vonatkozó munkautasítás-módosítások meghatározása, ellenőrzése, képzési szükségletek meghatározása
- Változások eredményeinek nyomon követése a termelésben

Elvárások:

– Épületgépészeti vagy infrastruktúra szakirányú építőmérnöki felsőfokú végzettség
– Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
– Aktív, kommunikációképes ANGOL nyelvtudás
– Kiváló Microsoft Office ismeretek
– AutoDesk szoftverek ismerete
- LEAN/6 Sigma ismeretek
- Energetikai ismeretek

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és juttatások
- Stabil vállalati háttér, hosszú távra szóló lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőségek

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Jász-Nagykun-Szolnok
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -