www.cvonline.hu
Facility mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Veszprém, Veszprém
Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2017.08.09.
Hirdetés azonosító: 1171813
lejárt

Multinacionális autóipari megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termelővállalat csarnokainak és a technológia rendszer állapotának megőrzése, fenntartása
  • Takarítás, hulladékkezelés, zöldterület gondozás, étkezési lehetőségek, parkolás és biztonság megszervezése
  • Létesítmény folyamatos működésének biztosítása
  • Épületkarbantartási feladatok koordinálása
  • Éves karbantartási terv elkészítése, folyamatos fejlesztése és megvalósításának biztosítása
  • Közüzemi fogyasztások követése, óraállás, kiértékelés: esetenkénti nagy eltérések okának felderítése
  • Energiafelhasználás hatékonyságát elősegítő javaslatok kidolgozása, megvalósítsa/megvalósíttatása
  • Részvétel az ingatlanok éves beruházási, üzemeltetési és költségvetési tervének elkészítésében
  • Kapcsolattartás közüzemi szolgáltatókkal az energetikai tervek és a közüzemi szerződések részleteinek kidolgozásában
  • Javítási és kiépítési munkálatok megszervezése, felügyelete
  • Szolgáltatók, beszállítók, karbantartó technikusok, alvállalkozók irányítása
  • Költségbecslések, tanulmányok készítése projektekhez, döntés előkészítés támogatása
  • EHS követelmények betartása és betartatása az alvállalkozókkal
  • Tervszerű krízismanagement (áramkimaradás, hűtő-fűtő rendszerek meghibásodása, stb.)
  • Jogszabályi követelmények betartása a működtetés során

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Gyártástámogatás területén szerzett 3+ év szakmai tapasztalat
  • 3+ év vezetői, koordinációs tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, tárgyaló és problémamegoldó képesség, határozott fellépés
  • Kreativitás, tervezés, szervezés, időmenedzsment, egyéni felelősség vállalás, önfejlesztés
  • Nagyfokú önállóság, kezdeményezőkészség
  • Logikus, analitikus gondolkodás, csapatmunkára való képesség, rugalmasság
  • Kitartás, céltudatosság, tulajdonosi/vállalkozói szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • Épületgépész, épületenergetikai végzettség
  • ISO 14 001, ISO 50 001 és egyéb vonatkozó szabványok ismerete
  • Munkavédelmi ismeretek
  • Az 5S módszertan ismerete

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődés, karrierlehetőség
  • Professzionális képzések
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Családias munkahelyi légkör
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Utazási és letelepedési támogatás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.