www.cvonline.hu

Facility manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.03.01.
Hirdetés azonosító: 990226

Multinacionális gyártó partnerünk kecskeméti székhelyére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: Facility menedzser

Feladatok:

-A telephely infrastruktúrájával kapcsolatos valamennyi műszaki üzemeltetési és karbantartási feladat ellátása, koordinálása, menedzselése.
-A létesítmény-üzemeltetési szolgáltatások és eszközbeszerzések, valamint az alvállalkozókkal való szerződéskötés folyamatának irányítása.
-Alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás, a szerződött feladatok elvégzésének ellenőrzése.
-Az üzemeltetés eredményének képviselete, prezentálása a szervezet felé.
-Részvétel a szakterületéhez kötődő költségek tervezésében és év közbeni kontrollja.
-Költségmegtakarítási lehetőségek feltárása és intézkedések kezdeményezése.
-Kapcsolattartás a megfelelő hatóságokkal
-A területéhez kötődő beruházások előkészítése, azok végrehajtásának ellenőrzése.
-A területét érintő folyamatok monitorozása és javító, fejlesztő javaslatok készítése és előterjesztése.

Elvárások:

-Felsőfokú műszaki, vagy gazdasági végzettség
-B kategóriás jogosítvány
-kb. 5 éves releváns szakmai tapasztalat
-Létesítmény üzemeltetési ismeretek és gyakorlat
-Szerződéskötési ismeretek
-Pénzügyi ismeretek
-Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Stabil munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján