www.cvonline.hu

Facility manager

  • A hirdetés 413 napja lejárt

Multinacionális hátterű, fék- és hajtóműrendszereket gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Feladatok:

  • A telephely infrastruktúrájával kapcsolatos valamennyi műszaki üzemeltetési és karbantartási feladat ellátása, koordinálása, menedzselése.

  • A létesítmény-üzemeltetési szolgáltatások és eszközbeszerzések, valamint az alvállalkozókkal való szerződéskötés folyamatának irányítása.

  • Alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás, a szerződött feladatok elvégzésének ellenőrzése.

  • Az üzemeltetés eredményének képviselete, prezentálása a szervezet felé.

  • Részvétel a szakterületéhez kötődő költségek tervezésében és év közbeni kontrollja.

  • Költségmegtakarítási lehetőségek feltárása és intézkedések kezdeményezése.

  • Kapcsolattartás a megfelelő hatóságokkal.

  • A területéhez kötődő beruházások előkészítése, azok végrehajtásának ellenőrzése.

  • A területét érintő folyamatok monitorozása és javító, fejlesztő javaslatok készítése és előterjesztése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész/villamos/mechatronikai mérnök).

  • 5 éves létesítményüzemeltetési tapasztalat (termelőcégnél szerzett előny).

  • Szerződéskötési és pénzügyi ismeretek.

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

  • MS Office ismeretek.

  • B kategóriás jogosítvány.

  • Jó szervezőkészség és önállóság.

Amit megbízónk nyújtani tud:

  • Versenyképes fizetés (alapbér + juttatások).

  • Hosszú távú, stabil munkahely.

  • Színvonalas, változatos munka, szakmai fejlődés.

  • Kulturált munkakörnyezet és jó csapat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő HR tanácsadó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.