www.cvonline.hu

Facility Manager

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 901250

Megbízónk iparágában piacvezető, évtizedek óta fejlődő, terjeszkedő nemzetközi vállalat. Innovatív, inspiráló környezetet biztosítanak, megbecsülik a szakértelmet, az elhivatottságot, folyamatosan fejlesztik kollégáikat. Budai központi irodaházukkal kapcsolatos üzemeltetési feladatok ellátására keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Az épülettel kapcsolatos karbantartási, javítási munkálatok koordinálása az irodaház tulajdonosának karbantartási szakembereivel;
  • Kivitelezési munkálatok bejelentése a tulajdonos felé, nyomon követése, felügyelete, átvétele;
  • Az épülettel kapcsolatos fejlesztési, átalakítási munkálatok koordinálása;
  • Kapcsolattartás belső építészekkel, tervezőkkel;
  • Hatékonyabb irodahasználati megoldások, átalakítások kidolgozásának koordinálása;
  • Az épülethez kapcsolódó szerződések karbantartása, beszállítók kiválasztása, ajánlatkérések menedzselése;
  • Épület bérleti, közműellátási szerződésének menedzselése;
  • Tűz- és balesetvédelemi előírásoknak megfelelő üzemeltetés.
Elvárások:
  • Gazdasági vagy mérnöki területen szerzett diploma;
  • Legalább 3-5 év releváns, minimum 100-150 fős vállalatnál szerzett irodaház üzemeltetési tapasztalat;
  • Egyeztetések, tárgyalások levezetésében, beszállítók kiválasztásában szerzett tapasztalat;
  • Építészeti, belső építészeti ismeretek, gyakorlat előnyt jelenthetnek;
  • Képesség önálló munkavégzésre, gazdasági véna;
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • versenyképes kompenzációs csomag,
  • önálló, felelősségteljes munkakör,
  • stabil, inspiráló vállalati háttér, kiváló munkakörnyezet.
  • támogatjuk a teljes kiválasztási folyamat alatt,
  • piaci ismereteinkre támaszkodva segítünk rátalálni a kompetenciáinak megfelelő karrierlehetőségre.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben a karrierlehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre