www.cvonline.hu

Facility Manager

  • A hirdetés 253 napja lejárt

Gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén az energiaital szektorban piacvezető, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó Hell Energy Magyarország Kft. munkatársat keres szikszói gyárába az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Telephelyek, létesítmények, épületek szakszerű üzemeltetése, javítása, karbantartása
  • A kihelyezett műszaki személyzet irányítása, ellenőrzése
  • Munka szervezése, dokumentálása, folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás
  • Beszámolók és riportok készítése, hatósági kapcsolattartás és ügyintézés
  • A vállalat tűz- és környezetvédelmi feladatainak szervezése, naprakész dokumentálása, irányítása és felügyelete
  • Árajánlatok bekérése és versenyeztetése energia és teljesítményt érintő egyéb szolgáltatásokra
  • Árajánlatok bekérése, versenyezetetés gépbeszerzéshez és épület felújítási munkákhoz, alvállalkozói kapcsolattartás
  • Az üzemeltetési területen dolgozó kollégák munkájának irányítása és ellenőrzése
  • Pénzügyi tervezés és megvalósítás követése

Elvárások:

  • Felsőfokú Gépészmérnöki és/vagy Villamosmérnöki végzettség
  • 1-3 éves hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelv ismerete szóban és írásban
  • Microsoft Excel és Word magas fokú ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű
  • Nagyfokú önállóság
  • Kiváló vezetői készség
  • Jó kommunikáció és problémamegoldó képesség
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye:

  • Szikszó

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.12.04-ig várjuk a lenti e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól!

Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol