Ugrás a tartalomra

Facility Manager - Pápa (Referenciaszám: FE-1918)

Elvárások:

  • Gépész-, építész- vagy építőmérnök végzettség
  • 2-3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office és számítógéppel támogatott létesítménygazdálkodási rendszer ismerete
  • Előny: elektrikus képzettség

Feladatok:

  • Energiagazdálkodási célok megvalósítása (közműszolgáltatókkal való szerződések folyamatos követése és módosítása, energiatakarékossági intézkedések kidolgozása, megvalósítása)
  • Épületekkel kapcsolatos munkák szervezése, koordinálása, dokumentálása. Törvényi és belső szabályozásoknak történő megfelelés, és ezeknek megfelelően a helyi folyamatok szervezése.
  • Őrzés, védelem szervezése, szabályozása, koordinálása
  • Külsős (épületfejlesztéseken, javításokon dolgozó alvállalkozók és szolgáltatók) kapcsolattartás
  • Karbantartási költségtervekhez az épületekkel kapcsolatos fejezet elkészítése
  • Fenti feladatokhoz kapcsolódó hatósági kapcsolattartás és a vonatkozó beszámolók, riportok készítése, valamint az ehhez szükséges dokumentáció naprakészen tartása
  • Kapcsolattartás a biztosítótársasággal, sikeres audit elérése
  • Személy- és teherforgalmi, valamint parkolási rend szabályozása
  • Külső területek gondozása, együttműködve HSE részleggel
  • Takarítási feladatok megszervezése, koordinálása, felügyelete

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárási támogatás

A munkavégzés helye:

Veszprém megye, Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy külföldi érdekeltségű autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1918-as referenciaszámot!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Pápa
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 2 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása