www.cvonline.hu
Facility Manager INTS/18/7

Partnercégünk megbízásából Gyöngyösre FMCG területre, dinamikusan növekvő gyáregységbe keresünk elhivatott, kihívásokat és változatos feladatkört kereső új munkatársat

Facility Manager - Létesítményüzemeltetési vezető

munkakörre. INTS/18/7

Feladatok:

  • Megbízónk ipari telephelyén az üzemeltetés megszervezése és koordinálása (takarítás és külterület rendezés, vagyonőrzés, étkeztetés, műszaki karbantartás)
  • Aktív és hatékony kommunikáció biztosítása az üzleti partnerrel
  • Az ügyféligények gyors és minőségi teljesítése, multitasking
  • Helyszíni csapat irányítása (motiválás, ellenőrzés, belső fejlesztések, kiválasztás)
  • Alvállalkozókkal történő kapcsolattartás, kontrollálás
  • Munkavédelmi és biztonsági előírások betartása és betartatása
  • Budget tervezése és nyomon követése, megtakarítási javaslatok kezdeményezése
  • Riportok, elemzések, árajánlatok összeállítása és prezentálása
  • A szolgáltatáshoz kapcsolódó pénzügyi, munkaügyi és egyéb dokumentumok kezelése

Elvárások:

  • 5+ év gyakorlat létesítmény gazdálkodásban (integrált üzemeltetés előny)
  • 3+ év vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség, minimum főiskola
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Ügyfélorientált, szolgáltatói szemléletmód
  • Erős analitikus képesség és problémamegoldó megközelítés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, PowerPoint)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pénzügyi ismeretek

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Motiváló csapat és aktív központi támogatás
  • Multinacionális nagyvállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó használat (magánhasználatra is)

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös (alkalmanként Budapest és külföld)
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Építés / Ingatlan, Üzemeltető, Gyártás / Termelés, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Gyöngyös
Heves
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű