www.cvonline.hu

Facility Manager – Létesítményüzemeltetési vezető

  • Company_icon Sodexo Services Hungary Kft.
  • Location_icon Gyöngyös, Heves
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

A SODEXO több mint 50 éves tapasztalattal rendelkezik helyszíni szolgáltatások területén. Partnereink jellemzően multinacionális nagyvállalatok, akiknek fontos a SODEXO ügyfélközpontú, kimagasló, értéket képviselő szolgáltatása.

Nemzetközi nagyvállalati partnerünk dinamikusan fejlődő gyöngyösi gyáregységébe keresünk

munkatársat

Feladatok:

  • Megbízónk ipari telephelyén az üzemeltetés körű megszervezése és koordinálása (vagyonőrzés, műszaki karbantartás, takarítás, külterület rendezés, étkeztetés, étel- és italautomaták, stb.)
  • Aktív és hatékony kommunikáció biztosítása az üzleti partnerrel
  • Helyszíni csapat irányítása (motiválás, ellenőrzés, belső fejlesztések, kiválasztás)
  • Alvállalkozókkal történő kapcsolattartás, ellenőrzés
  • Munkavédelmi és biztonsági előírások betartása és betartatása
  • Multitasking, a feladatok kivitelezése a minőség, költséghatékonyság és ügyfél elégedettség szem előtt tartásával
  • Budget tervezése és nyomon követése, megtakarítási javaslatok kezdeményezése
  • Riportok, elemzések, árajánlatok összeállítása és prezentálása
  • A szolgáltatáshoz kapcsolódó pénzügyi, munkaügyi és egyéb dokumentumok kezelése

Elvárások:

  • 5+ év gyakorlat létesítmény gazdálkodásban (integrált üzemeltetés előny)
  • 3+ év vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség, minimum főiskola (közgazdász, műszaki vagy mérnöki képzettség)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (előny: szakmai nyelvismeret)
  • Ügyfélorientált, szolgáltatói szemléletmód
  • Erős analitikus képesség és problémamegoldó megközelítés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, PowerPoint)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pénzügyi ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös (alkalmanként Budapest és külföld)

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatkör
  • Motiváló csapat és aktív központi támogatás
  • Multinacionális nagyvállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó használat

Jelentkezését várjuk bérigényt tartalmazó fényképes szakmai önéletrajzát várjuk.

Helyek Gyöngyös
Heves
Kategória Gyártás / Termelés > Műszakvezető, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol