Facility Management Project asszisztens (magabiztos Angol nyelvtudással)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.26.
Jelentkezési határidő: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1095167
lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnercégünkhöz Facility Management Project asszisztenst  keresünk magabiztos angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Szoros együttműködés a magyarországi ingatlanokért felelős Üzemeltetési Vezetővel
  • A cég magyar ingatlanjainak folyamatos támogatása építészeti és műszaki szempontokból:
    -  Karbantartási, építési folyamatok megvalósulásainak és a hiányosságok megszüntetésének felügyelete, átvétele
    -  Nagyobb karbantartási, helyreállítási intézkedések megszervezése
    -  Hiányosságok, meghibásodások hivatalos nyilvántartásba vétele
    -  Saját felelősséggel bíró projektmunkák kivitelezése, ill. projektmunkákban való részvétel.
  • Külföldi szakmai utakon való aktív részvétel
  • Napi szintű ügyintézés Angol nyelven

Elvárások:

  • Minimum 1-3 éves tapasztalat építési vagy műszaki projektek vezetésében/aktív részvételében,
  • Folyékony, aktív Angol nyelvtudás (Minimum B2-es szint)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Rugalmasság, proaktivitás
  • Erős, felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Önálló és felelősségteljes személyiség

Előnyt jelent:

  • Magabiztos Angol és Francia nyelvtudás szóban és írásban

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási és javadalmazási rendszer
  • Professzionális munkakörnyezet, modern építési technológiákkal való munkavégzés
  • Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat
  • Változatos munkakör
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Akár azonnali munkakezdés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.