www.cvonline.hu
Facility Management Koordinátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1044556
lejárt
FELADAT
  • Felelős az irodai eszközök és bútorok kezeléséért, az IT eszközök kivételével
  • Felelős a a csoportok költöztetésének tervezéséért és kivitelezéséért, országos szinten
  • Országos felelősséggel projekteken való részvétel (bővülések, átszervezések)
  • Szabályzatok készítése, karbantartása
  • Támogatja az irodai területek és eszközök karbantartását, javítását, valamint az irodai felszerelések elhelyezkedésének megtervezését, elrendezését és takarítását
  • Biztosítja a vállalat telephelyein a napi működés zavartalanságának alapjait
  • Adminisztratív támogatást nyújt a megfelelő szerződési háttér biztosítása érdekében
  • Kezeli a bejelentett hibákat, szükség esetén alvállalkozók bevonásával
PROFIL
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Multinacionális vállalati tapasztalat előny, a pozíció betöltésének nem előfeltétele a műszaki végzettség, vagy tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • MS Office ismeretek, különösen az MS Excel, Power Point

Személyiségbeli elvárások

  • Proaktivitás
  • Határozottság
  • Kiváló kommunikációs és koordinációs készség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Csapatjátékosság

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az InfoParkban (http://www.infopark.hu)

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...