www.cvonline.hu

Facility management koordinátor – 4 órás munkavégzés

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1056056

Dinamikusan fejlődő, a hazai szolgáltatási piac egyik meghatározó vállalkozása részére keresünk munkatársat a következő munkakörbe:
Feladatok:

  • koordinálja és ellenőrzi az Ügyfél gyártelepi takarítási, tisztítás-technológiai feladatait, az üzemeltetési csapat vezetésével,
  • biztosítja a vállalat telephelyein a napi működés zavartalanságának alapjait,
  • kezeli a bejelentett hibákat, szükség esetén alvállalkozók bevonásával,
  • optimalizálási, javítási, felújítási, megtakarítási lehetőségeket, megoldásokat dolgoz ki, valamint végrehajtja,
  • teljes körűen intézi a szükséges eszközök és alapanyagok beszerzéseit (higiéniai termékek stb.),
  • felügyeli a gyári shop működését,
  • kezeli és ellenőrzi az alvállalkozókat,
  • támogatja, ellenőrzi, fejleszti a hozzá tartozó csapatot,
  • beosztásokat, riportokat készít,
  • adminisztratív támogatást nyújt a megfelelő szerződési háttér biztosítása érdekében,
  • kezeli a beérkező számlákat és teljesítési igazolásokat,
  • napi szinten tartja a kapcsolatot az Ügyfél szolgáltatásait érintő területeinek felelőseivel.

Elvárások:
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • legalább 2-3 év épületüzemeltetési gyakorlat szolgáltatói oldalon (Facility Management),
  • aktív angol nyelv-tudás szóban és írásban egyaránt,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret irodai alkalmazások területén (Office csomag),
  • vezetői tapasztalat (szolgáltatóiparban szerzett előny),
  • 4 órás munkavégzés vállalása,
  • ügyfélorientált, szolgáltatói szemlélet,
  • önálló munkavégzés, kreatív problémamegoldó készség
  • kiváló kommunikációs készség,
  • rugalmas és felelősségteljes hozzáállás.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Nyírbátor