www.cvonline.hu

Facility & Maintenance Leader

  • A hirdetés 1097 napja lejárt

 A felvonó gyártásban jelentős szerepet betöltő Nyíregyházi székhelyű, olasz tulajdonú vállalat az új és meglévő gyáregységébe keres

pozícióba munkatársat.

Az új munkatárs feladatai:

  • Új Gyártósor telepítésben aktív részvétel és nyomon követés, illetve folyamatos tervszerű karbantartás és felügyelet
  • Létesítmény karbantartás éves ütemtervének elkészítése és nyomon követése
  • Gépkarbantartás éves ütemtervének elkészítése és nyomon követése
  • Gépek vezérléstechnikájának biztosítása,
  • Új termék bevezetésekor vagy termékváltozás során a vezérléstechnika fejlesztése
  • A karbantartási és javítási munkák anyag-, és alkatrészszükségletének nyomon követése,
  • Szakmai támogatást ad a karbantartó technikusoknak a felmerülő műszaki problémák hatékony elhárítása érdekében,
  • Ad hoc meghibásodások elhárítása.

Elvárások:

  • karbantartó mérnök végzettség (esetleg gépészmérnöki végzettség)
  • min.3 év gyártás területen szerzett tapasztalat (fémipari tapasztalat előnyt jelent)
  • angol kommunikáció szintű ismerete (napi szintű kapcsolattartás az olaszországi kollégákkal)
  • fémmegmunkálási és szerelési folyamatok ismerete előnyt jelent
  • Microsoft Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Vezérlési ismeretek (PLC ismeret)
  • kiváló hibaelemző és folyamatelemző képesség
  • megoldásokban gondolkodó, proaktív személyiség
  • talpraesett, dinamikus hozzáállás
  • kiváló technikai szemlélet
  • utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatási rendszer
  • külföldi betanulás és szakmai képzés
  • változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • munkavégzés egy fiatalos csapatban, nemzetközi környezetben

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Amennyiben megfelel a hirdetésbe megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a a következő email címre küldje el.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő