www.cvonline.hu

Facility Engineer - HVAC

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.27.
Jelentkezési határidő: 2017.08.02.
Hirdetés azonosító: 1108351
lejárt

Facilty engineer (HVAC)

Magyar, nemzetközi piacon is aktív IT szolgáltató partnerünk számára keresünk Facility Engineer-t HVAC területre Budapesten.

A vállalat a kiemelkedő juttatási csomag mellett a nemzetközi karrierépítés lehetőségét és kiváló munkakörülményeket kínál a leendő Facility Engineer számára.

A Facility Engineer feladatai lesznek:
 - koncepció kialakítása a HVAC rendszerek kapcsán
 - tervezők munkájának felülvizsgálata, véleményezése
 - új rendszerek kialakítása, folyamatos fejlesztés
 - teljes portfólió energiagazdálkodásának felügyelete
 - árajánlatok és szerződések készítése

Elvásárások a Facility Engineer felé:
 - felsőfokú szakirányú végzettség
 - kommunikációképes angol nyelvtudás
 - hasonló területen szerzett tapasztalat

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a hays.hu weboldalon