www.cvonline.hu

FACEBOOK HIRDETÉSI SPECIALISTA

  • A hirdetés 81 napja lejárt

Natural Swiss Kft. a Manna Natúr Kozmetikum szlovák (Link megjelenítése), cseh és lengyel franchise partnere.

A Manna termékeit (vegyszermentes szappanok, testápolási termékek) kizárólag webáruházán keresztül értékesíti (immár 8 országban), amelyek kompromisszum mentes prémium minőséget képviselnek, ezért 2012-ben, 2013-ban és 2014-ben is elnyerték a Magyar Termék Nagydíjat, továbbá első magyar vállalkozásként kapták meg a nemzetközi “Erőszakmentes” vállalat elismerést, és a nemzetközi Ecocert és USDA biominősítéseket is (ez utóbbi a legszigorúbb).

A lendületes terjeszkedésünk miatt keresünk olyan új munkatársat a következő munkakörbe, aki európai színvonalú PPC marketing szakemberré szeretne fejlődni, mert nálunk erre van lehetősége:

Új munkatársunk egyedüli feladata kifejezetten a Manna Facebook hirdetéseinek menedzselése Szlovákiában, Csehországban és Lengyelországban, a magyar piacon bevált dolgok adaptálása révén. Mivel Magyarországon rendkívül sikeres cégről van szó, ezért nem neki kell kitalálnia mindent nulláról, hanem a Manna szigethalmi központjában sok képzést és folyamatos supportot fog kapni a munkájához.

Legnagyobb szakmai kihívás ebben a munkakörben az, hogy nagyon önállónak kell lennie, nem fogja ugyanis munkáját egy marketing vezető óránként ellenőrizni, hanem értékesítési célokat és konverziókat kell elérnie és projektszerűen kell dolgoznia, ráadásul mindezt nagyrészt home office-ból, távmunkában végezheti.

Feladatok

  • Facebook hirdetési kampányok menedzselése, napi szintű aktív kezelése
  • Google Analitycs profil kezelés, mérések, beállítások, tag menedzser kezelés
  • Új mérési metódusok bevezetése, ellenőrzése, nyomon követése
  • Best practice figyelés
  • Folyamatos költség kontroll és kampány optimalizáció (ROI alapon)
  • Landing oldalak megtervezése, szövegírása, létrehozása és kezelése, továbbá rendkívül alapos tesztelése, folyamatos optimalizálása
  • Retargeting kampányok és stratégiák kidolgozása és kezelése
  • Feliratkozó- és vásárlási konverziók precíz mérése és folyamatos optimalizálása
  • Folyamatosan új lead források keresése
  • Feliratkozó formok és folyamatok készítése és kezelése a CRM rendszerben
  • Heti/havi PPC-marketing statisztikák, elemzések készítése
  • Marketing akciók koncepcionális kialakításában, tervezésében történő részvétel

Elvárások

Az ideális jelölt több éves Facebook hirdetői tapasztalattal rendelkezik, amely során napi rendszerességgel, önállóan menedzselt hirdetési kampányokat, továbbá Facebook oldalt is kezelt a minél nagyobb konverziók érdekében.

Felsőfokú végzettség

  • Min. 2-3 éves Facebook hirdetési tapasztalat
  • Nemzetközi Facebook vagy Adwords hirdetési tapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás (munkanyelv szinten)
  • Cseh és/vagy szlovák nyelv ismerete óriási előnyt jelent

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy a piaci átlagnál jóval magasabb elvárásoknak kell megfelelnie, ugyanúgy szenvedélye a természetes egészségmegőrzés, mint nekünk, cserébe hosszútávú biztos szakmai karriert (előrelépési lehetőséget), családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát, és rugalmas munkavégzést (távmunka) ajánlunk.

  • Versenyképes fizetés
  • Kéthetente 2 nap munkavégzés a komáromi központban, ezen kívül bárhol az országból távmunkában végezhető
  • Marketing orientált cégvezetés
  • Komoly szakmai és nemzetközi fejlődési lehetőség, felelősségteljes munka
  • Saját ötletek megvalósításának lehetősége
  • Stabil cégháttér, fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Távmunkában országos

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezés:  amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi e-mail címre, a tárgy mezőben „Facebook hirdetési specialista”-ként megjelölve.

A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:

  1. Miért szeretne nálunk dolgozni?
  2. Mi az erőssége az online marketingen belül?
  3. Hova szeretne fejlődni benne?
  4. Mi volt eddig a legsikeresebb FB kampánya?
  5. Mi az, ami igazán motiválja?
Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Kategória IT / Informatika
Marketing / Reklám / Média / PR > Hirdetési menedzser, Hirdetési szakértő
Távmunka / Otthoni munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol