Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

FŐKÖNYVI KÖNYVELŐ - HÁLÓZATI ELSZÁMOLÁS
(HR7574092X)

Szeretnél banki környezetben dolgozni egy multinacionális cégnél?

Vannak számviteli, könyvelési ismereteid? Precíz, pontos és gyors vagy a munkádban?

MEGBÍZÓNK:

Magyarország egyik piacvezető pénzintézete, mely országosan 210 lakossági fiókot működtet és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínál banki és biztosítási megoldásokat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Győr

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Multinacionális légkör
  • Lendületes, kihívásokkal teli munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

FŐBB FELADATAID LESZNEK:.

  • A lakossági fiókok főkönyvi feladatainak ellátása
  • Könyvelési és számlakészítési feladatok
  • Vállalati számlákhoz, főkönyvi számlákhoz kapcsolódó veszteségleírás
  • Technikai számlák ellenőrzése
  • Tételek rögzítése, kontírozás
  • Főkönyvi ügyletek kezelése
  • Manuális könyvelések végzések
  • Táblázatok készítése, legyűjtése
  • Kapcsolattartás és folyamatos egyeztetés a lakossági fiókhálózattal

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú közgazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számítástechnikai felhasználói ismeretek
  • Excel, Access erős ismerete.
  • Precíz, gyors, önálló munkavégzés
  • Monotonitás tűrés
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Kiváló problémamegoldási képesség
  • Nyitottság a változásokra
  • Csapatszellem

ELŐNYT JELENT:

  • Minimum 2 éves főkönyvi könyvelői tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Irodai alkalmazások ismerete

Ha úgy érzed, hogy szeretnél ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küld el fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az alábbi email címre.

A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját: HR7574092X

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

FŐKÖNYVI KÖNYVELŐ - HÁLÓZATI ELSZÁMOLÁS (HR7574092X)

Győr
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása