www.cvonline.hu

F# fejlesztő (.Net tapasztalattal)

  • A hirdetés 984 napja lejárt

Anyanyelved a C#?

Dolgoztál már banki projekten vagy más magas rendelkezésre állású (HA) projekteken?

Szívesen beletanulnál valamilyen új és egzotikus programozási nyelvbe, de nem szeretnéd elhagyni a .NET keretrendszert?

Ha bármelyikre igen a válasz, akkor jelentkezz

F# fejlesztő

munkatársnak egy most induló banki projekthez!

Jól ismert, prominens bank részére készülő teljesen új rendszer fejlesztésében való részvételre keressük az új kollégát. Különleges szakmai kihívást jelenthet, hogy F# programozási nyelven fog fejleszteni a keresett szakember, ami egy a .Net keretrendszerbe illeszkedő funkcionális programozási nyelv (amit épp emiatt nagyrészt matematikai és tudományos folyamatok modellezéséhez használnak). Mivel ez egy igazán ritkán használt nyelv, ezért ennek az ismerete nem feltétel a pozíció megpályázásához, elég az érdeklődés és a nyitottság az F#-ban való fejlesztés kitanulásához.

Feladatok:

  • .Net fejlesztői környezetben F# fejlesztés - egy új banki rendszer kialakításában való részvétel.

Elvárások:

  • Legalább 3 év C# (preferáltan ASP.NET) fejlesztési tapasztalat,
  • komoly előnyt jelent magas rendelkezésre állású (High Availability) rendszerek, banki projektek és intranet fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • nyitottság az F# funkcionális fejlesztési nyelv megtanulására,
  • felsőfokú végzettség (preferáltan informatikai),
  • legalább társalgási szintű aktív angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol