www.cvonline.hu

Extrudáló gépkezelő

  • A hirdetés 958 napja lejárt
Bevezető:
Német partnerünk extrudáló gépkezelőket keres akár azonnali kezdéssel, hosszútávú munkavégzésre.
A munkavégzés helye Németország, Gardelegen.
További információk:

Feladatok
• Termelési terv végrehajtása extrudálási területen

Elvárások a jelentkezővel szemben
• Minimum társalgási szintű német nyelvtudás (B1)
• Végzettségre vonatkozó elvárások: műanyagipari szak/szakma
• Tapasztalat műanyagipari extrudálás területén
• Műszaki és mechanikai tudás
• Nagyfokú önállóság
• Felelősség, lelkiismeretesség és elkötelezettség

További információ
Munkaidő
• A munkavégzés 4 műszakban történik

Fizetés
• Órabér: bruttó 9,50 euró

Szállás
• A szállást a munkaadó intézi, előre lefoglalja a munkavállaló számára
• Az elhelyezés többágyas szobában történik
• A munkavállalóra eső bérleti díj összege 150 euró/hó (amelyet a fizetésből vonnak le), a fennmaradó részt a munkaadó állja

Indulótőke
• Indulótőkére szükség van, amely fedezi az első fizetésig felmerülő költségeket (kiutazás, étkezés)
Előleg kérhető a munkaadótól legalább egy hetes munkavégzést követően

Bejelentést partnerünk végzi, ill. segítséget nyújtanak egyéb hivatalos ügyek intézésében. A bejelentés Németországban történik, a munkavállalók határozott idejű munkaszerződést kapnak. Munkacipőt, munkaruhát és további munkavédelmi eszközöket partnerünk biztosítja a munkavállalók számára.

Az Euwork Kft. szolgáltatása ügyfeleink számára díjmentes!

Német nyelvű fényképes önéletrajz és bizonyítvány feltöltésével vagy elküldésével a E-mail cím megjelenítése-ra

Irodáink
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Link megjelenítése

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Helyek Magyarország
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Külföldi munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német