www.cvonline.hu

Export vevőreferens

  • A hirdetés 1121 napja lejárt

  HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

 nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

 export vevőreferens

 munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Az ügyfélkörébe tartozó vevőkkel kapcsolattartás.
  • Megrendelések és szerződés szerinti lehívások fogadása, visszaigazolása, szükség esetén dokumentálása
  • A rendelésállomány rögzítése, folyamatos ellenőrzése és a teljesítés logisztikai szervezése
  • Vevői igények teljesítésének nyomon követése, felügyelete
  • Visszáru kezelése, ezzel kapcsolatos belső egyeztetés, integrált rendszerbe történő bevezetés
  • Kapcsolattartás a társaság egyéb területeivel

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Hasonló iparágban szerzett kereskedelmi tapasztalat.
  • Számítógépes ismeretek.
  • Angol, valamint francia és/vagy orosz nyelv tárgyalási szintű ismerete.
  • Pozitív, gyors, nyitott, rugalmas, problémamegoldó gondolkodás.
  • Jó szervező, tervező és elemző képesség.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címekre várjuk:

HAJDU Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás Pf. 1.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő