www.cvonline.hu

Export üzletkötő

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 912660

Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő gyártó partnerünk részére keresünk ambiciózus munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Kereskedelemre és készletgazdálkodásra vonatkozó feladatok ellátása a Társaság üzleti terve alapján.
  • Potenciális új partnerek felkutatása, piacépítés, üzletszerzés, új ügyfelek akvizíciója.
  • Megszerzett ügyfélkörrel való együttműködés folyamatos bővítése.
  • A Vállalat jó hírnevének és üzleti kapcsolatainak erősítése; vásárokon, egyéb kereskedelmet érintő rendezvényeken a társaság képviselete.
  • Piackutató munka végzése, statisztikai, piaci jelentések és elemzések elkészítése.
Elvárások:
  • Szakirányú Bsc vagy Msc szintű végzettség (műszaki menedzser, gépész-vagy anyagmérnök, kereskedelem, marketing, külkereskedelem).
  • Műszaki területek iránti elkötelezettség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, további nyelvtudás előny (olasz, német, orosz).
  • Tárgyalási gyakorlat, kiváló kommunikációs készség.
  • Csapatmunkát kedvelő személyiség.
  • Önállóság, kezdeményezőkészség, proaktivitás, rendszerszemlélet.
  • Utazási hajlandóság (átlagosan havi 2 utazás EMEA területre).
  • Eredmény és sikerorientált szemlélet.
Előny:
  • Műanyagipari tapasztalat.
  • Termelő vagy gyártó cégnél, hasonló munkakörben szerzett 2-5 év tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Támogatás piacismeret megszerzésében.
  • Versenyképes fizetés, prémiumrendszer, cafetéria.
  • Fejlődés lehetősége egy dinamikusan növekvő vállalatnál.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Miskolc környéke
Kapcsolat:
Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő címre: E-mail cím megjelenítése