www.cvonline.hu

Export üzletkötő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.19.
Jelentkezési határidő: 2015.01.01.
Hirdetés azonosító: 824191

Pozíció leírása / Job description

Meghatározó piaci részesedéssel bíró hazai gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat
export üzletkötő pozícióba.

Feladatok:

- Kapcsolattartás a meglévő külföldi partnerekkel, a kapcsolatrendszer bővítése
- Kiemelt ügyfelek látogatása
- A külföldi partnerek értékesítési tevékenységének összefogása, szakmai támogatása
- Szerződések előkészítése, megkötése, a folyamat nyomon követése
- Export értékesítési stratégia előkészítése, döntési javaslattéttel, piaci elemzések, tervek prezentálása a vezetőség felé
- Együttműködés a társosztályokkal
- Rendszeres jelentések készítése a vezetőség számára

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Minimum 1-2 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
- Vegyipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány, magas utazási hajlandóság
- Agilis, proaktív, kezdeményező személyiség
- Határozott, magabiztos hozzáállás

Amit kínálunk:

- Szakmai fejlődési lehetőség
- Modern munka-, és technológiai környezet
- Kihívásokat jelentő feladatkör egy dinamikusan fejlődő üzletágban
- Versenyképes jövedelem
- Rugalmas munkarend, önállóság

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a