www.cvonline.hu

EXPORT ÜZLETKÖTŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 774178

Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő gyártó partnerünk részére keresünk ambiciózus munkatársat az alábbi munkakörbe

Feladatok:
  • Kereskedelemre és készletgazdálkodásra vonatkozó feladatok ellátása az üzleti terv alapján,
  • Potenciális új partnerek felkutatása, piacépítés, üzletszerzés, új ügyfelek akvizíciója,
  • Meglévő ügyfélkörrel való együttműködés folyamatos bővítése,
  • Szakkiállításokon, vásárokon, egyéb kereskedelmet érintő rendezvényeken a vállalat képviselete,
  • Piackutatás, statisztikai, piaci jelentések és elemzések elkészítése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás feltétel, további nyelvtudás előny,
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Csapatmunkát kedvelő személyiség,
  • Utazási hajlandóság,
  • Eredmény és sikerorientált szemlélet
Előny:
  • További nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Minőségi termékkör, megalapozott szakmai hírnév,
  • Béren kívüli juttatások, premizálási rendszer,
  • Szakmai fejlődés lehetősége.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Miskolc környéke
Kapcsolat:
Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő címre: E-mail cím megjelenítése